Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 20 czerwca. W tym dniu żegnaliśmy grupę starszaków. Przed południem grupa młodsza przygotowała niespodziankę dla starszaków: zaprezentowała krótki program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce, a także własnoręcznie wykonane niespodzianki dla starszych kolegów - zakładki do książki. Po południu odbyło się uroczyste zakończenie rodziców z udziałem rodziców oraz pani dyrektor Bożeny Lorent. Uroczystość rozpoczął polonez, po czym starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Wszystkie dzieci uświetniły swoje występy  wesołymi tańcami i piosenkami. Po części artystycznej pani dyrektor wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy, rodzicom podziękowała za współpracę, a rodzice wręczyli dzieciom niespodzianki. 

tekst i foto: Marta Grabowska

Pożegnanie absolwentów przedszkola

Dnia 21.06.2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Olszance odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci idących do szkoły. Po śniadaniu przygotowaliśmy dla naszych absolwentów niespodziankę. Były wiersze i piosenki w wykonaniu przedszkolaków oraz drobne prezenty. Po ich minach można było zobaczyć, że niespodzianka się udała. W godzinach popołudniowych swoją obecnością zaszczycili nas rodzice dzieci idących do szkoły. Pięknie wystrojeni absolwenci zaprezentowali się w swoich już ostatnich występach artystycznych. Na koniec głos zabrała p. dyrektor B. Lorent życząc dzieciom sukcesów w szkole i udanych wakacji. Nie zabrakło również dyplomów ukończenia przedszkola oraz prezentów od rodziców.   

tekst i foto: Anna Adamowicz

Zakończenie roku

Dnia 24.06.2016 r. w naszym przedszkolu było bardzo uroczyście. Żegnaliśmy Dawida i Kasię, którzy po wakacjach pójdą jużdo szkoły. Na tak wspaniałą uroczystość zaprosiliśmy rodziców aby mogli podziwiać piękne występy w wykonaniu wszystkich dzieci. Zaczęliśmy od poloneza, a w pierwszej parze można było podziwiać naszych przyszłych pierwszków. Były wiersze i  piosenki o tematyce wakacyjnej oraz tańce zaprezentowane przez wszystkie dzieci. Na koniec głos zabrała p. dyr. Bożena Lorent życząc wszystkim dzieciom udanych wakacji, a przyszłym uczniom sukcesów w szkole. Kasia i Dawid z rąk pani dyr. otrzymali pamiatkowe dyplomy ukończenia przedszkola, a  od Rady Rodziców prezenty.  Powodzenia w szkole i udanych wakacji wszystkim dzieciom.

tekst i foto: Anna Adamowicz

Czytaj więcej: Zakończenie roku

Zakończenie roku

"POLONEZA CZAS ZACZĄĆ!" - tymi słowami grupa starszaków rozpoczęła ostatnią uroczystość w przedszkolu - Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego.

       W tym dniu grupa maluszków wraz z p. Anią Adamowicz przygotowała niespodziankę dla starszych kolegów i koleżanek. Maluchy zaprezentowały krótki program artystyczny oraz wręczyły własnoręczni wykonane prezenty - zakładki do książek.

Czytaj więcej: Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Zaraz po śniadaniu dzieci z młodszej grupy sprawiły niespodziankę starszym kolegom i koleżankom prezentując krótki program artystyczny oraz wręczając podarunki - własnoręcznie wykonane zakładki do książki. Po południu natomiast odbyła się oficjalne uroczystość.  Uroczystość została rozpoczęta tradycyjnym polonezem następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny. Przedszkolaki śpiewały wesołe piosenki i recytowały wiersze na temat życia w przedszkolu oraz zbliżających się wakacji.

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy i podziękowania dla rodziców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do budowania dobrego wizerunku naszego przedszkola. Każdy absolwent otrzymał piękny dyplom ukończenia przedszkola oraz upominek od rodziców. Natomiast rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali Dyrekcji oraz nauczycielom i paniom pracującym w naszym przedszkolu za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom.

tekst i foto: Marta Grabowska


obejrzyj więcej fotografii

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806763
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
321
1076
4397
1795403
1806763